Hodinky Casio pro muže

Pro muže připravila společnost Casio hned několik atraktivních modelových řad. Je zde žádaná řada Edifice, která se řadí k nejprodávanějším, dokonce i mezi konkurenčními výrobci hodinek. Modely jsou ceněny pro svůj skvělý design a plno funkcí. Řadě Edifice dává přednost muž elegantní, společenský a sebevědomý. Díky skvělému vybavení se však dají využít i pro sport. Je zde ale i řada G-Shock, která vyniká zejména svou odolností a s některými modely se lze i potápět.

G-Shock zvolí lidé aktivní, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Tím to ale nekončí. Casio nabízí řadu Radio Controlled, které vynikají zejména technologií rádiově řízeného času a solárním napájením hodinek. V nabídce pak naleznete i luxusní řadu Wave Ceptor. Kromě rádiově řízeného času a solárního napájení mají další výhodu. Jsou vyrobeny z titanu, a jsou tak velmi lehké a hypoalergenní. Určitě je ocení muži, kteří ví, co chtějí a požadují to nejlepší na trhu.


  • garance kvality
  • reprezentativní hodinky
  • vhodné do společnosti i pro volný čas
  • 6 způsobů dopravy
  • prodloužená záruční doba

Hodnocení zákazníků

» Zaujala mě cena značkových hodinek s množstvým funkcí. Navíc jsou vodotěsné. Velkou výhodou je i 3 letá prodloužená záruka.

» Vypadají na ruce skvěle. Fakt bomba

» Jsou přesné, mají bytelnou konstrukci a dobrý poměr ceny a kvality

Copyright © 2017